Проект, як і будівництво – плід колективної праці. Крім архітектора, що створює зовнішній вигляд будівлі, його планування, в проектуванні зайняті і суміжні фахівці… Конструктори, інженери, візуалізатори, ландшафтники, дизайнери, нарешті, геологи та геодезисти. Вони, найчастіше незримо, беруть участь у всіх стадіях створення архітектурного проекту. У нашій архітектурній майстерні працюють фахівці у всіх областях архітектури, проектування та інженерії.

arxitektorГоловний архітектор:

Іван Іванович Пономаренко. Народився і живе в Києві. Випускник Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури. Спеціаліст архітектури. Лауреат конкурсів у галузі архітектури та дизайну. Учасник архітектурно-будівельних виставок у Києві, Москві, Дніпропетровську і Львові. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 10 років. Автор проектів житлових і громадських будівель і споруд, розробник дизайну інтер’єру численних будинків, квартир, офісів та ресторанів (в т.ч. у співавторстві з Ольгою Биковою і М. Атамановим). Учасник наукових та громадських конференцій та слухань. У комплексі з архітектурою та дизайном часто робить все – дизайн, логотипи, фірмовий стиль, розробляє меблі і аксесуари. Володіє російською, українською та англійською мовами. Викладає дизайн інтер’єру. Головний архітектор і консультант групи компаній GLAS TRSCH (Швейцарія) в Україні та Молдові. Професійно займається альпінізмом, фрірайдом, спелеологією.

Головний дизайнер:

bykovaovОльга Володимирівна Бикова. Спадкова архітектор і дизайнер. Випускник Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури. Магістр архітектури. Професійний художник. Лауреат і призер численних конкурсів у галузі архітектури, дизайну, живопису та графіки. Учасниця архітектурно-будівельних виставок у Києві, Москві, Сумах. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 10 років. Автор проектів житлових і громадських будівель і споруд, розробник дизайну інтер’єру численних особняків, будинків, квартир, офісів та ресторанів (в т.ч. у співавторстві з І. Пономаренко). Автор проектів пам’ятників, церков, парків (у т.ч. у співавторстві з В. Б. Биковим). Персональні виставки живопису і графіки в галереях Києва, Сум, Львова. Публікації в журналах «Салон», «Domus Design». Володіє досвідом викладацької роботи в галузі дизайну та декорування. Володіє російською, українською та англійською мовами. Захоплюється гірськими лижами.

Команда:

Максим Атаманов – архітектор. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 11 років.
Інженери, фахівці суміжні спеціальностей, візуалізатори:
Андрій Левченко, Антон Резніков, Євген Курило, Віктор Петрук, Сергій Дворський, Андрій Сангурскій, Олег Захарченко, Олександр Гальченко.