Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проект, як і будівництво – плід колективної праці. Крім архітектора, що створює зовнішній вигляд будівлі, його планування, в проектуванні зайняті і суміжні фахівці… Конструктори, інженери, візуалізатори, ландшафтники, дизайнери, нарешті, геологи та геодезисти. Вони, найчастіше незримо, беруть участь у всіх стадіях створення архітектурного проекту. У нашій архітектурній майстерні працюють фахівці у всіх областях архітектури, проектування та інженерії.

arxitektorГоловний архітектор:

Іван Іванович Пономаренко. Народився і живе в Києві. Випускник Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури. Спеціаліст архітектури. Лауреат конкурсів у галузі архітектури та дизайну. Учасник архітектурно-будівельних виставок у Києві, Москві, Дніпропетровську і Львові. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 10 років. Автор проектів житлових і громадських будівель і споруд, розробник дизайну інтер’єру численних будинків, квартир, офісів та ресторанів (в т.ч. у співавторстві з Ольгою Биковою і М. Атамановим). Учасник наукових та громадських конференцій та слухань. У комплексі з архітектурою та дизайном часто робить все – дизайн, логотипи, фірмовий стиль, розробляє меблі і аксесуари. Володіє російською, українською та англійською мовами. Викладає дизайн інтер’єру. Головний архітектор і консультант групи компаній GLAS TRSCH (Швейцарія) в Україні та Молдові. Професійно займається альпінізмом, фрірайдом, спелеологією.

Головний дизайнер:

bykovaovОльга Володимирівна Бикова. Спадкова архітектор і дизайнер. Випускник Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури. Магістр архітектури. Професійний художник. Лауреат і призер численних конкурсів у галузі архітектури, дизайну, живопису та графіки. Учасниця архітектурно-будівельних виставок у Києві, Москві, Сумах. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 10 років. Автор проектів житлових і громадських будівель і споруд, розробник дизайну інтер’єру численних особняків, будинків, квартир, офісів та ресторанів (в т.ч. у співавторстві з І. Пономаренко). Автор проектів пам’ятників, церков, парків (у т.ч. у співавторстві з В. Б. Биковим). Персональні виставки живопису і графіки в галереях Києва, Сум, Львова. Публікації в журналах «Салон», «Domus Design». Володіє досвідом викладацької роботи в галузі дизайну та декорування. Володіє російською, українською та англійською мовами. Захоплюється гірськими лижами.

Команда:

Максим Атаманов – архітектор. Досвід роботи в галузі архітектури та дизайну – 11 років.
Інженери, фахівці суміжні спеціальностей, візуалізатори:
Андрій Левченко, Антон Резніков, Євген Курило, Віктор Петрук, Сергій Дворський, Андрій Сангурскій, Олег Захарченко, Олександр Гальченко.